ΠΡΕΜΙΕΡΙΑ ΣΤΗΝ Α1 ΤΟΠΙΚΗ ΜΕ ΝΙΚΗ ΚΑΛΟΝΕΡΟΥ ΣΤΟ 0-3

ME TO ΔΕΞΙ εισέπραξε τους βαθμούς ο νεοφώτιστος στην Α1 τοπική κατηγορία ο Παντριφυλιακός Καλονερού αφού στο πρώτο εκτός έδρας παιχνίδι νίκησε τον Μιλτιάδη με το ευρύ σκορ 0-3.
Με πολύ καλό δεξί στο 16ο λεπτό σούταρε μέσα από την μεγάλη περιοχή σκοράροντας με το 0-1 το οποίο διατηρήθηκε κατά την διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου. Στο 69ο λεπτό ο Δεμπεγιώτης με κοντινό πλασέ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα κάνοντας το 0-2, ενώ στο 82ο λεπτό το νέο αστέρι της ομάδας ο Κ. Πλάκας τερμάτισε το σκόρ στο 0-3 με το οποίο ολοκληρώθηκε ο αγώνας. Πολύ καλή η διαιτησία του Καυκά με τους Ρηγόπουλο και Βανικιώτη.
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ: Λαμπίρης, Κατσιγιάννης, Τσέρτος, Λακριντής, Αυρληλιώνης, Ταχίρι, Παντελής, Αλεξόπουλος, Διαμαντόπουλος, Κανελλόπουλος, Αντωνόπουλος
ΠΑΟ ΚΑΛΟΝΕΡΟΥ: Σταυρόπουλος, Λαμπρόπουλος Κ., Βλάμης Γ., Μιχαλακόπουλος, Κορμπής, Κώτσος (69' Σιγγέρης), Μανδραπήλιας (73' Κυριακούλης),, Παναγούλιας, Ανδρεόπουλος, Δεμπεγιώτης, Μητρόπουλος.