ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ 3-1. ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ

Στις νίκες επέστρεψε ο Ατρόμητος Πλατύ που επικράτησε στο γήπεδο Αρφαρών με 3-1 του Καλού Νερού ανεβαίνοντας στην 2η θέση του βαθμολογικού πίνακα. Το 1-0 έγινε νωρίς στο 5’ λεπτό με τον Λυμπερόπουλο να νικάει τον Ανδρουτσάκη. Λίγο πριν τη λήξη του ημιχρόνου η ομάδα του Ατρόμητου Πλατύ διπλασίασε τα τέρματα της με τον Τζανετέα στο 44’. Στο 78’ ο Τσιλίκος ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0 ενώ το τελικό 3-1 έκανε ο Καραχάλιος για τους φιλοξενούμενους στο 80’.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ: Χαλκιάς, Γαλέας, Kosieniak (36’ λ.τρ. Στέργιος), Παυλόπουλος, Αλεξόπουλος (81’ Κρέπης), Αθανασόπουλος (41’ Δημέας), Σγουράκης, Λυμπερόπουλος, Τσιλίκος, Ταχταμπάς, Τζανετέας.
  ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ: Ανδρουτσάκης, Στριμπάκος, Μαδούρης (46’ Λαμπρόπουλος), Αρβανιραντώνης, Λαμπρόπουλος, Βλάμης, Κουτσούλης (46’ Βλαμής), Μαρίνης (76’ Καραχάλιος), Κορακοβούνης, Λαχανάς, Κορμπής.